mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kompas sat cyfrowy
Kod produktu: 39472
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kompas sat cyfrowy
  • kompas sat
  • kompas

Cyfrowy kompas satelitarny + zegar + termometr + kompas podrózny. Po naciśnięciu przycisku wyświetla się kierunek wybranego satelity na wyświetlaczu. Fabrycznie zaprogramowany na najpopularniejsze satelity np. ASTRA 1, ASTRA2, HOTBIRD itp. Może też służyć jako kompas podróżny podczas wycieczek pieszych czy rowerowych. Ma podświetlany na niebiesko wyświetlacz przydatny gdy jest ciemno. W zestawie 2 baterie i uchwyt-przyssawkę do zamontowania na szybie.

 

 

Do cyfrowego wyznaczania kierunków najważniejszych europejskich satelitów.

 

Kompas cyfrowy dzięki swojemu wyposażeniu może zostać zamontowany przed czaszą anteny satelitarnej podczas ustalania kierunku satelity. Możecie też Państwo trzymać go w ręce lub zamocować przyssawkami do np. okna pojazdu. Do zamocowania przyssawek służy śruba mocująca. Widoczność wyświetlacza może być zoptymalizowana przez ustawienie optymalnego kąta. Poza tym kompas wyróżnia się możliwością wybrania następujących wariantów wskazań: czas/temperatura, kompas nawigacyjny, detale etapów, wskazywanie kierunków, tryb harcerski. Aktualny sposób pracy wskazywany jest na wyświetlaczu LCD.

 

kompas sat

 

kompas


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.