mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran z prysznicem KERAMIK DUETT
Kod produktu: 300/128
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kran z prysznicem KERAMIK DUETT
  • kran
  • kran
  • kran
  • kran
  • kran z wyciąganym prysznicem

Kran z prysznicem KERAMIK DUETT na ciepłą i zimną wodę, z mikrowyłącznikiem do uruchamiania pompki, z wyciąganą i długim na 1,5metra wężem prysznicowym, końcówka wylewki z regulacją strumienia wody. Klasyczny, elegancki, trwały i praktyczny. Znakomita jakość. Wykonany z najlepszych materiałów, metalu, chromu, mosiądzu, zarówno cała obudowa jak i wkład ceramiczny. Otwór montażowy 33 mm. Produkt niemieckiej firmy REICH.

Zamontowany przy umywalce służy jako kran, a po wyciągnięciu jako prysznic.
Dżwignia kranu jest ruchoma płynnie na górę i boki= dzięki czemu uzyskuje się płynną regulację strumienia i temperatury wody=komfort i wygoda jak w domu.

Z mikrowyłącznikiem do uruchamiania pompki.. Przystosowany do podłączenia węża doprowadzającego wodę o średnicy 8/10mm. Otwór montażowy 36mm.

Bardzo wysoka jakość, o czym świadczy nawet cena katalogowa 114euro. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na promocyjną cenę w naszym sklepie.

 

kran

 

 

kran

 

kran

 

kran


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.