mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
RIVA Kran do prysznica
Kod produktu: 300/555
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • RIVA Kran do prysznica
  • kran prysznica

Jednodźwigniowy mieszacz RIVA do prysznica z obracanym wyprowadzeniem (do podłaczenia węża prysznicowego pod blatem albo prosto na ścianę kabiny prysznicowej), z mikrowyłącznikiem, wysokość poniżej 40mm, wygodna  regulacja ilości wody jak w domu (obracany zarówno w pionie jak i na boki), odporny na wysoką temperaturę i ciśnienie (do 5bar), przyłącze 3/8", czesto stosowany w przyczepach Tabbert i Hobby. Kolor antracyt+ chrom.

 

kran prysznica


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.