mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Certibox- czyszczenie instalacji wodnej
Kod produktu: 45700
Cena
164,00 zł

  • certibox
  • certbox opakowanie

Certibox- kompletny pakiet do czyszczenia zbiorników i higieny wody czystej. Składa się z trzech preparatów:
- Certinox Tank Rein
-Certisil Combina
-Certinox Tank Frisch

Certinox Tank Rein- usuwa naloty z glonów i bakterii w urządzeniach do wody czystej, ale nie dezynfekuje.

Certisil Combina- chlor zabija bakterie, ale ich nie usuwa. Dodawany do wody celem dezynfekcji oraz utrzymania świeżości wody przechowywanej w zbiornikach. W południowej i wschodniej Europie oraz w tropikach w świeżej wodzie znajdują się często zarazki chorobotwórcze i wiele bakterii. Taka woda musi być zdezynfekowana. Jony srebra utrzymują wodę w świeżości do 6 miesięcy.

Certinox Tank Frisch- usuwa stęchły zapach, zepsuty smak i osady wapnia w zbiornikach, pompkach i przewodach do wody czystej. Jony srebra chronią przed ponownym osadzeniem bakterii.

Zalecane jest 2 razy do roku wyczyścić i zdezynfekować zbiorniki i wszystkie urządzenia do wody czystej. OCHRONA PRZED CHOROBAMI UKŁADU POKARMOWEGO, np. biegunką.

Pakiet Certibox wystarcza do czyszczenia 100 litrowego zbiornika oraz do utrzymania w świeżości 1000 litrów wody czystej.


Stosowanie:
1) Certinox Tank Rein – całe opakowanie 100g rozpuścić w wiadrze w 10 litrach wody, wlać do zbiornika, uzupełnić do pełna wodą. Kurki w kranach na krótko odkręcić, aby środek dotarł do całej instalacji. Pozostawić na 8-10 godzin. Opróżnić cały zbiornik i spuścić wodę z całej instalacji wodnej.
2) Certisil Combina- 10 ml płynu wlać do zbiornika i uzupełnić wodą czystą do pełna. Pozostawić na min. 0,5 godz. Zbiorniki opróżnić.
3) Certinox Tank Frisch- całe opakowanie 100g rozpuścić w wiadrze w 10 litrach wody, wlać do zbiornika. Kurki w kranach na krótko odkręcić, aby środek przepłukał całą instalację.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.