mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
SZYNA do stolików, profil do sciany
Kod produktu: 212/070
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • SZYNA do stolików, profil do sciany

Szyna do składanych stolików do montażu do ściany. Szyny z aluminium malowane na brąz. Cena za 1 metr bieżący. Ze względu na ograniczenia stawiane przez firmy kurierskie nie wysyłamy odcinków dłuższych niż 1.8 metra. Do zamocowania na ścianie. W kolorze brązowym.


Stoły tego typu są z jednej strony zamontowane na ścianie pojazdu kempingowego lub łodzi, a z drugiej strony podparte składaną /łamaną na pół nogą. System ten pozwala zrobić łóżko do spania po opuszczeniu stołu i rozłożeniu materacy. Można też taki blat stołu schować i poprawić tym samym wygodę poruszania się. Rodzaj, kształt i kolor blatu wybiera się samemu i zamawia u stolarza.Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.