mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Alarm SopoAlarmPlus
Kod produktu: 84051
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Alarm SopoAlarmPlus

 

 

Sopo Alarm Plus

Alarmuje o obecności gazów usypiających. Jest wyposażony w czujnik temperatury i gwarantuje niezawodne wykrywanie gazów w temp. powyżej 27oC. Przeznaczony konstrukcyjnie do przyczep i samochodów kempingowych. Czuły- szybko wykrywa nawet najmniejsze ilości gazów zanim ich stężenie stanie się niebezpieczne. Sopo Alarm Plus służy też jako  centralka do kompletnego systemu alarmowego. Można do niej podłączyć różne dedykowane czujnik (czujki ruchu, dodatkowe czujniki gazu, czujki otwierania dzwi i okien, zewnętrzną syrenę)i. Ma samokontrolę działania czujników i zanieczyszczenia, ostrzeganie wstępne przez 40 sek. przy informacji o obecności gazu. Możliwość wybrania stopnia alarmu. Możliwość podłączenia syren zewnętrznych. Łatwa obsługa: włączenie i wyłączenie za pomocą klucza i jednego przycisku. Przez stałe i w pełni automatyczne kontrolowanie składu powietrza obsługa jest prosta.

Wymiary: 102*75*35mm. Waga 170 g. Czułość 100ppm.

sopoalarm


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.