mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
Kod produktu: 52451
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe NP 3000 ochrania urządzenia odbiorcze- szczególnie wrażliwą elektronikę jak np. sprzęt audio-video, przed przepięciami. Szczególnie mocne przpięcia powstaja przy pracy agregatów  prądotwórczych. Częste też są na kempingach z przestarzałą instalacją elektryczną. Do zainstalowania przed bezpiecznikiem wstępnym (automat w pojeżdzie LS lub LS/Fi) . Swiatło zielone informuje o gotowości do pracy, przyciskiem testowym sprawdza się prawidłowość działania. Działanie: odłączanie automatyczne przy wystąpieniu przepięć i po 6 sek. ponowne włączenie. Kabel podłączeniowy 1 metr.

Dane techniczne:

-wejście prąd zmienny 130-300Volt,

-wyjście  prąd zmienny 230Volt.
Wytrzymałość napięciowado 1800Volt.

Wymiary: 135-125-75 mm, waga 0,6kgWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.