mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Reduktor SecuMotion praca podczas jazdy
Kod produktu: 55941
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Reduktor SecuMotion praca podczas jazdy

Reduktor SecuMotion firmy Truma gwarantuje bezpieczne i wygodne zasilanie gazem podczas jazdy. Ogrzewanie gazowe może pracować także podczas przemieszczania się. Ma zintegrowany czujnik przepływu gazu i zintegrowany tester podłączenia dla łatwego sprawdzenia szczelności. Podłączany do butli gazowych przez węże wysokociśnieniowe typowe dla danego kraju (butli gazowej). Można do niego podłączyć DuoComfort- system do automatycznego przełączania dwóch butli gazowych. Wydajność  0,8 kg/godz, średnica do podłączenia rurki na wyjściu 8 mm. Ciśnienie 30 mbar. Montaż w pionie.

 

Zestawienie rodzajów SecuMotion

Symbol Wydajność kg/godz średnica na wyjściu mm cena
55941 0,8 8 312
55942 0,8 10 312
55943 1,2 10 312
55944 1,5 10 312


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.