mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
DuoComfort zawór przełączający dwie butle
Kod produktu: 55945
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • DuoComfort zawór przełączający dwie butle

DuoComfort zawór automatycznie przełączający zasilanie z butli pustej na pełną. Na urządzeniu jest wskażnik pokazujący aktualnie pracującą butlę.  Przeznaczony do pracy razem z reduktorami MonoControl CS lub SecuMotion firmy Truma.

Zalety:

-automatycznie przełącza z butli pustej na pełną=rezerwową,

-doskonałe uzupełnienie dla SecuMotion,

-wskażnik pokazujący stan napełnienia głównej butli,

-butla główna może być dowolnie wybieranaza pomocą przełącznika.

- ogromna wygoda- nie musimy fatygować się na zewnątrz pojazdu, aby w skrzyni  gazowej przełączyć butlę i zapewnić sobie ogrzewanie. Szczególnie zimną nocą, kiedy pada, wieje......

 

Produkt firmy Truma.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.