mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Antena GAZELLE 12/24V
Kod produktu: 50068
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Antena GAZELLE 12/24V
  • antena

Solidna, wzmocniona, aerodynamiczna konstrukcja, jakość profesjonalna, odporna na warunki atmosferyczne. Zaprojektowana na kampery, przyczepy kempingowe, łodzie i ciężarówki.

W zestawie: wzmacnicz sygnału z regulacją i bezpośrednim podłączeniem do akumulatora, kabel koncentryczny 5 metrów, 1 metr kabla łączącego wzmacniacz i telewizor, elementy montażowe. Do odbioru programów telewizji naziemnej i cyfrowej elewizji naziemnej. Na 12 i 24V.

antena


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.