mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran London do prysznica chrom
Kod produktu: 70887
Cena
83,00 zł

  • Kran London do prysznica chrom
  • kran

Kran z linii stylistycznej London na zimną wodę do podłączenia prysznica. Kolor czarny+chrom, do podłączenia prysznica 1/2cala. Z mikrowyłącznikiem do uruchamiania pompki. Otwór montażowy 19mm. Wysokość korpusu 40 mm, szerokość 85mm. Ciśnienie wody do 1,5bar.

Część do której przykręca się wąż prysznica, jest obracana po okręgu, co umożliwia ustawienie węża pod optymalnym kątem.

 

kran

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.