mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
2 MEGA podstawy kliny LEVEL SYSTEM JUMBO aż 14t
Kod produktu: 136/120
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • 2 MEGA podstawy kliny LEVEL SYSTEM JUMBO aż 14t
  • jumbo

Najazdy LEVEL SYSTEM JUMBO aż 14ton nacisku na bliżniacze koła.

Idealne do poziomowania samochodu kempingowego. Dopuszczalne obciążenie 14 t. W zestawie 2 szt. Bardzo duża powierzchnia najazdu, zarówno szerokość jak i długość.

Wymiary:55/58*12*26cm. Waga 2.5kg

 


LEVEL SYSTEM
System do poziomowania pojazdów. Wyrównuje pochyłości przeszkadzające w prawidłowym działaniu np. lodówki lub niedogodności związane z krzywym ustawieniem łóżka lub stołu. Lekki, nierdzewny, łatwy w czyszczeniu, odporny na działanie promieni UV, sprawdzony. 5 lat gwarancji.

jumbo


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.