mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kratka wywietrznika lodówki
Kod produktu: 44330
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kratka wywietrznika lodówki

Kratka wywietrznika lodówki LS100 montowana na górze, z otworem do podłączenia rury ze spalinami z lodówki (z trybu pracy na gaz). Kolor biały.

 Na otwór wys. 156mm, szer. 451mm. Wymiar zewnętrzny 48*18,5cm. Wyposażone w siatkę przeciw komarom. BEZ pokrywy ochronnej, którą można zakładać  w zimnych porach roku= do założenia przy temperaturze poniżej 8oC.  Taką pokrywę zamawia się dodatkowo. Na zdjęciu poniżej pokazany jest zestaw z tą opcjonalną pokrywą.

 

kratka lodówki


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.