mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
PAKIET CHEMII DO TOALET
Kod produktu: 96590
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • PAKIET CHEMII DO TOALET
  • pakiet Dometic
  • pakiet
  • pakiet

 

DOMETIC- ŚRODKI DO TOALET CHEMICZNYCH Pakiet startowy.

POWER CARE TABS- dodatek do zbiornika na nieczystości.. Tabletki w samo rozpuszczalnej folii, nowa formuła, praktyczne, łatwe dozowanie, 1 tabletka wystarcza na 20 litrowy zbiornik na nieczystości.

Działanie: rozpuszczanie części stałych i specjalnego papieru oraz ochrona przed tworzeniem się nieprzyjemnych woni w zbiorniku na fekalia przez ok. 4 dni. Torebka zamykana na bardzo wygodny, wielokrotnego otwierania, zamek strunowy.

Dozowanie: zbiornik gruntownie wypłukać wodą. Do zbiornika na nieczystości (poj. ok. 20litrów) wlać ok. 3 litry wody i wrzucić jedną tabletkę razem z folią (rozpuszczalną).

Waga 360g, 16 tabletek.

 

EXTRA CARE- dodatek do spłuczki w toalecie kempingowej. Toaleta dłużej pozostaje czysta i zadbana. Powoduje równomierne spłukiwanie, czyści i pielęgnuje, likwiduje tworzenie wapiennych osadów, uniemożliwia tworzenie się zacieków, chroni gumowe uszczelki, cieniutki film ochronny ułatwia czyszczenie muszli sedesowej, dezodorant- zapach o przyjemnej nucie zapachowej.

Stosowanie: rozcieńczać 1:100, tzn. 100ml płynu na 10-litrowy zbiornik spłuczki. Opakowanie ma wygodną podziałkę ułatwiającą dozowanie.

Pojemność 475ml.

PAPIER COMFORT CARE- specjalny papie toaletowy, szybko rozpuszczalny, dzięki czemu zapobiega się powstawaniu zapchania rury spustowej przy opróżnianiu zbiornika z nieczystościami. 2-warstwowy. Ekstra miękki. 2 rolki.


 

 

Pakiet wystarcza  na ok.  2 miesiące.

POWER CARE TABS- 1 tabletka co 4 dni.// opakowanie16 tabletek * 4 dni= 64 dni

EXTRA CARE- z opakowania 475 ml w przeliczeniu uzyskuje się 47,5 litrów wody w spłuczce //0,3 litra wody na 1 spłukanie toalety // opakowanie wystarcza na 158 spłukań.

Można przyjąć, że ten pakiet startowy wystarcza na 2 miesiące korzystania z toalety, no może poza papierem toaletowym, ale ponieważ ilość zużywanego papieru jest rzeczą bardzo indywidualną, trudno to wyliczyć. Zawsze można dokupić oddzielnie rozpuszczalny papier.


 

 

pakiet Dometic

 

pakiet

 

pakiet


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.