mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lampa wewn. "Lab Craft" 12V 8W
Kod produktu: 34300
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Lampa wewn. "Lab Craft" 12V 8W
  • lampa kempingowa

Lampa śweitlówka tranzystorowa 12Volt o bardzo smukłej obudowie, tylko 4,5cm szerokości i 3,5 cm wysokości. Elegancki design. Zajmuje mało miejsca, nie przeszkadza. Konstrukcja: zaawansowana elektronika z ochroną przed zbyt wysokim i zbyt niskim napięciem. Włącznik na przedniej stronie. Obudowa z aluminium a pokrywa z tworzywa. zakres pracy od -10oC do +40oC. Zawiera świetlówkę w zestawie. ISO 9000. 8 Watt, 12V, wymiary 423 x 45 x 35 mm (długośćxszerxwysokość). 

 

 

 lampa kempingowa


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.