mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
'Kotki" brąz-beż 56*185
Kod produktu: 65103
Cena
132,00 zł

  • Zasłona drzwiowa "kotki" beż-brąz
  • kotki
  • kotki
  • zaslona

Zasłona na drzwi "kotki" z chenilli, dekoracyjna, praktyczna do przyczep i samochodów kempingowych, łodzi, namiotów, przedsionków,  oraz w gospodarstwie domowym.

Chroni przed insektami, słońcem, upałem i niepożądanymi spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. Pozwala na dostęp świeżego powietrza do wnętrza.

Bardzo ładna, praktyczna zasłona drzwiowaz odpornego na warunki atmosferyczne polipropyleny (odpornego na ultrafiolet). Lekkie, nie hałasujące przy przechodzeniu, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

 

Wielkość 56*185 cm, 14 pasów,  kolor brąz-beż , waga 1kg. Górna szyna (szer. 4cm) mocująca z tworzywa w kolorze brązowym. Zapakowane w torbę z zamkiem do transportu i przechowywania.

kotki

kotki

 

zaslona

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.