mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
'Kotki' szary-biały 56*185
Kod produktu: 65123
Cena
132,00 zł

  • Zasłona drzwiowa "kotki" beż-brąz
  • torba
  • kotki
  • kotki
  • kotki

Zasłona na drzwi "kotki" z chenilli, dekoracyjna, praktyczna do przyczep i samochodów kempingowych, łodzi, namiotów, przedsionków,  oraz w gospodarstwie domowym.

Chroni przed insektami, słońcem, upałem i niepożądanymi spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. Pozwala na dostęp świeżego powietrza do wnętrza.

Bardzo ładna, praktyczna zasłona drzwiowa z odpornego na warunki atmosferyczne polipropyleny (odpornego na ultrafiolet). Lekkie, nie hałasujące przy przechodzeniu, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

 

Wielkość 56*185 cm, 14 pasów,  kolor szary-biały , waga 1kg. Górna szyna (szer. 4cm) mocująca z tworzywa w kolorze szarym. Zapakowane w torbę z zamkiem do transportu i przechowywania.

 

torba

 

kotki

 

kotki

 

kotki


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.