mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Sprężyna rolety FM20
Kod produktu: 49020
Cena
87,00 zł

  • Sprężyna rolety FM20
  • sprezna_do_rolet1.jpg

Sprężyna poruszająca roletę lub moskitierę okien pojazdów kempingowych. Sprężyna jest montowana w kasecie nad oknem i dzięki niej działa mechanizm otwierania i chowania moskitiery lub rolety zaciemniającej przy oknie.

 

Wałek sprężynowy do rury szczelinowej. Zastosowanie w roletach firmy Seitz- Dometic, w modelach  S3 / S4 (do rolet zaciemniających o szerokości okna od 350 do 900 mm, do moskitier o szerokości od 350 mm).


 

Długość sprężyny 275 mm. Średnica plastikowego pierścienia mocującego max. 17 mm.

Sposób mocowania:


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.