mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Tuner SAT Blackbox 12 Volt
Kod produktu: 82369
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Tuner SAT Blackbox 12 Volt
  • tuner
  • tuner
  • tuner
  • tuner

Uniwersalny tuner cyfrowy SAT DVB-S.

Idealny  do pojazdów kempingowych:

-zasilanie 12 Volt

-czujnik pilota na kablu

-małe rozmiary

 

 

Przystosowany do zasilania 12V - w komplecie przewód do gniazda zapalniczki samochodowej.

W komplecie zasilacz 230V.

Tuner posiada w zestawie czujnik pilota z kablem o długości 3m. Umożliwia to schowanie tunera do wnętrza szafki i wystawienie czujnika pilota na zewnątrz; łatwiej zamontować tuner wewnątrz ciasnego pojazdu kempingowego. Czujnik pilota został zaznaczony strzałką na zdjęciu.

Wbudowane gniazdo CI pozwala na oglądanie wszystkich kodowanych programów telewizyjnych po zakupie modułu CI dla danego systemu kodowania oraz opłaceniu abonamentu u dostawcy programu kodowanego. Złącza: LNB, LOOP OUT do podłączenia drugiego dekodera, AUDIO L/R, S/PDIF - optyczne, cyfrowe wyjście dźwięku, TV SCART, RS-232C - możliwa aktualizacja oprogramowania dekodera.

Menu po polsku.

 

 

tuner

 

tuner

 

tuner

 

tuner


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.