mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Bagażnik Carry Bike Pro C
Kod produktu: 136/483
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Bagażnik Carry Bike Pro C
  • pro c
  • bikeC
  • bikeC
  • schemat

Bagażnik Carry Bike Pro C idealnie nadaje się do pojazdów, które mają okienko z tyłu. Okno może być otwierane po zamontowaniu bagażnika. Solidna teleskopowa budowa pozwala na optymane dopasowanie w pionie do ściany pojazdu= najkorzystniejszy montaż we wzmocnionych punktach. Teleskopowo wysuwana podstawa pod rowery umożliwia w razie potrzeby zamontowanie do 4 rowerów(po zamocowaniu dodatkowych dwóch szyn pod koła i dwóch uchwytów górnych). Nośność max. 60kg.

 

pro c

bikeC

 

bikeC

 

schemat


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.