mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Odpływ brudnej wody
Kod produktu: 71671
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Odpływ brudnej wody
  • akcesoria kempingowe

Służy do napełniania zbiornika na ścieki; łączy zawór spustu brudnej wody ze zbiornikiem na brudną wodę. Napełnianie bez rozchlapywania brudnej wody.

Elastyczna rura, która może być rozciągnięta do 75cm. długości. Jedna strona ma końcówkę do podłączenia do zbiornika Roll-Tank 40W (szarego zbiornika na ścieki na kołach 40 litrów), Tank 21W i Tank 18W.  Natomiast druga strona ma opaskę zaciskową ze stali szlachetnej do podłączenia do spustu brudnej wody w waszym pojeździe kempingowym.

 

akcesoria kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.