mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Przedłużacz na bębnie 25m
Kod produktu: 76971
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Przedłużacz na bębnie 25m
  • przedluzacz

Przedłużacz na bębnie, 25 metrów. Bęben ze wzmocnionego, odpornego na pękanie specjalnego tworzywa; amoryzowana, tłumiąca wstrząsy, stabilna, ocynkowana podstawa, mocne blokowanie-ustalacz, zabezpiecznie termiczne funkcjonujące automatycznie, z czterema gniazdkami do podłączenia. Do użytku we wnętrzach w suchych pomieszczeniach. przy średnich obciążeniach mechanicznych. Przewód w osłonie z tworzywa sztucznego HO5W-F 3G 1,5, długość 25m.

 

przedluzacz


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.