mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Uchwyt Bike Block Pro 3
Kod produktu: 87251
Cena
116,00 zł

  • uchwyty Fiamma
  • części do bagażnika Fiamma
  • Uchwyt Bike Block Pro 3
  • pro3jpg
  • bike

Uchwyt Bike Block Pro 3 Uchwyt przeznaczony do wszystkich ram rowerów górskich o różnych kształtach i średnicach oraz do wszystkich modeli bagażników. Jst to nowy, bezpieczny i szybki system zamocowywania bagażników. Przedni zacisk pasuje do rur okrągłych i owalnych  o średnicy od 25 do 80mm. Tylny zacisk mocowany do bagażnika rowerowego  pasuje do rur o średnicy w zakresie 28-40mm.

 

pro3jpg

 

 

 Na poniższym zdjęciu pod nr 3

uchwyty Fiamma

 

części do bagażnika Fiamma

 

bike


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.