mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Impregnat do tkanin ze spryskiwaczem
Kod produktu: 450/169
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Impregnat do tkanin ze spryskiwaczem

Impregnat do tkanin w butelce z wygodną pompką. Długotrwale impreguje z ochroną przez pleśnią i plamami. Do tkanin bawełnianychi syntetycznych, również uszlachetnionych i jednostronnie powlekanych. Przepuszcza powietrze. Chroni przed wpływem warunków atmosferycznych. Pojemność 500ml.

 

GewebeDicht IMPREGNAT do wszystkich naturalnych i syntetycznych tkanin z długotrwałym działaniem. Produkt tworzy na tkaninie nieprzepuszczalny film ochronny bez nadwerężania i osłabiania  tkaniny. Użycie: tkaniny bawełniane, akrylowe, PU i podobne syntetyczne w namiotach, przedsionkach, markizach, parasolach przeciwsłonecznych, ubraniach i butach.

Użycie: przed impregnacją usunąć brud czystą wodą i szczotką. Nie używać środków myjących, które zawierają środki powierzchniowo czynne. Powierzchnia musi być sucha. Gewebe Dicht impregnat nałożyć za pomocą szczotki lub spryskanie. Unikać kontaktu z szybami z tworzywa. Poj. 500ml, butelka ze spryskiwaczem. 1 litr wystarcza na ok. 8-12m2


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.