mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Adaptery Euro do butli
Kod produktu: 55090
Cena
106,00 zł

  • Adaptery Euro do butli
  • EURO  ZESTAW
  • euro-set

Zestaw adapterów gazowych umożliwiających podłączenie dowolnej europejskiej butli gazowej do pojazdu kempingowego wyposażonego w reduktor DIN (system w Niemczech, Polsce.)

Kiedy w czasie urlopu zagranicznego skończy się gaz w naszej butli gazowej, możemy postarać się (wypożyczyć) o butllę z gazem używaną w danym kraju i zastosować odpowiedni adapter do podłączenia jej do naszej instalacji gazowej. We Włoszech będzie potrzebna, na przykład, przejściówka nr 2.

Do butli 11 kg.

 

Zestaw składa się z 4 przejściówek:

1) Włochy, Szwajcaria AG KLF(G.12) * AG M 10*1

2) Włochy, AG KLF(G.12) * IG W 20*1/14 LH(G.1)

3) Belgia, Dania, Finlandia, Luxemburg, Norwegia, Austria, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Włochy AG KLF(G.12) *AG M 14*1,5

4) Dania, Anglia, Francja, Holandia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Hiszpania  AG KLF(G.12) *IG W 21,8*1/14 LH (G. 2, G. 8)

 

EURO  ZESTAW

 

 

 

Poniżej na górze- Euro-set.

euro-set


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.