mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Prysznic przenośny z pompką 12V
Kod produktu: 77717
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Prysznic przenośny z pompką 12V
  • pryszni
  • prysznic
  • prysznic

Wysokiej jakości przenośny prysznic ze słuchawką prysznicową, pompką zanurzeniową, pojemnikiem na baterie i podłączeniem do gniazda zapalniczki samochodowej. Prysznic może pracować na 4 baterie okrągłe 1,5V typu "D" (nie zalączone) lub może być podłączony do zapalniczki samochodowej 12V DC 1,5A.

Prysznic ma wydajność ok. 10 litrów wody na 5 minut.

Pompka może pracować do max. 3 godz. bez przerwy.

W zestawie pompka, słuchawka prysznicowa,pojemik na baterie, wtyczka do zapalniczki, kable i wąż wody 2metry, torba do przechowywania, uchwyty do słuchawki w postaci haczyka i przyssawki.

pryszni

 

prysznic

 

prysznic

 

prysznic


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.