mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
MYCIE uporczywych zabrudzeń
Kod produktu: 45562
Cena
75,00 zł

  • MYCIE uporczywych zabrudzeń

Intensywny środek czyszczący do wszystkich materiałów z tworzyw sztucznych, sztucznej skóry, metalu, gumy, lakieru. Usuwa uporczywe zabrudzenia np. zacieki z deszczu, olej, smołę. Działa tam, gdzie po normalnym czyszczeniu są jeszcze pozostałości zabrudzeń. Z efektem perły.
Szczególnie przydatny w usuwaniu zacieków z deszczu i innych zabrudzeń na powierzchni pojazdu kempingowego.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Płynem spryskać zabrudzenia lub nanieść na mokrą gąbkę, szczotkę lub szmatkę. Pozostawić do działania i następnie spłukać wodą.


Zawartość: butelka ze spryskiwaczem 500ml.

Ten preparat jest silnym środkiem czyszczącym, dlatego przed użyciem zrobić próbę odporności materiału w mało wyeksponowanym miejscu.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.