mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wykładzina Aerotex 250*400 niebieska
Kod produktu: 14301
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Wykładzina Aerotex 250*400 niebieska
  • mata

Wykładzina AERO-TEX o wymiarach 250cm x 400cm do przedsionka lub namiotu. Wykładzina jest odporna na wodę, promienie słoneczne, pleśń. Jest łatwa w czyszczeniu i nie chłonie wody. Wykładzina jest pokryta latexem, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Ma strukturę siatki- ziarenka piasku spadają przez oczka siatki.  Kolor niebieskoszary- na zdjęciu poniżej w środku. W torbie do przechowywania.

mata


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.