mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran London, woda ciepła+zimna
Kod produktu: 300/207
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kran London, woda ciepła+zimna
  • kran
  • kran

Uniwersalny kran z mikrowyłącznikiem, do wody zimnej i ciepłej- z mieszaczem, torzywo, kolor chrom, wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm.

Uniwersalny kran z mikrowyłącznikiem, z mieszaczem do wody ciepłej i zimnej. Wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm przez co nadaje się do zlewów z opuszczanymi klapami. Bardzo często montowany seryjnie do zlewozmywaków i umywalek w łazienkach i kuchniach. Przeznaczony do montowania w otworze o średnicy 27mm, długość gwintu 25mm. Wymiary: dł. 87*szer 57*wys. 40mm. Ciśnienie max. 1,5 bar.

Produkt niemieckiej firmy Comet.

 

kran

kran


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.