mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zbiornik na kołach 25l
Kod produktu: 300/710
Cena
345,00 zł

  • comet
  • Zbiornik na kołach 25l
  • zbiornik kempingowy
  • zbiornik kempingowy
  • zbiornik

Zbiornik wody na kołach. Komfortowy w użytkowaniu. Na dużych kołach, z uchwytem do przetaczania, wygodny do napełniania. Uchwyt może byc wyciągany do 81 cm. Łatwy do opróżniania i mycia przez duży otwór (80mm) DIN 96. Duży otwór pozwala na zanurzenie pompek wody, nawet tych większych.

Zbiornik na kołach o pojemności 25 litrów, Wymiar tak dobrany, że mieści się zwykle pod przyczepą lub w schowkach, wymiar 500*335*240mm. Łatwy do toczenia dzięki dużym stabilnym kołom oraz uchwytowi wysuwanym na wysokość 81cm. Duży uchwyt w centralnej części zbiornika bardzo ułatwia obsługę. Dodatkowe miejsce przewidziane pod zakrętkę służy do  przechowywania zakrętki (chroni przed jej zgubieniem), kiedy ta jest odkręcona z głównego otworu na czas włożenia pompki.

 
Produkt niemieckiej firmy Comet, made in Germany.

comet

zbiornik kempingowy

 

zbiornik kempingowy

zbiornik


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.