mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie do AK301, AK351 z Safety-Ball
Kod produktu: 1222692
Cena
73,00 zł

  • Zabezpieczenie do AK301, AK351 z Safety-Ball

Wkładka, zamek cylindryczny PLUS  oraz Safety-Ball, dostosowane do zaczeou kulowego PROFI V typ AK 301, AK 351.

Zabezpieczenie przed kradzieżą w korzystnej cenie i małych rozmiarów. Chroni przed odłączeniem naszej przyczepy od auta albo przed podpięciem naszej przyczepy do samochodu złodzieja.

Sposób użycia:po rozłączeniu przyczepy otworzyć zaczep kulowy, wcisnąć Safety-Ball,  wkładkę cylindryczną wcisnąć w seryjnie wykonany otwór w zaczepie,  i zamknąć kluczem. Zamek pozostaje w dźwigi.

W zestawie: zamek cylindryczny, 2 klucze, Safety-Ball.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.