mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Papier toaletowy specjalny AquaSoft
Kod produktu: 76490
Cena
20,00 zł

  • akcesoria Thetford
  • papier toaletowy kempingowy Thetford
  • papier toaletowy kempingowy Thetford

Specjalny papier do toalet chemicznych rozpuszczający się pod wpływem chemii do toalet , dzięki czemu można go bezproblemowo wylać ze zbiornika na fekalia. Nie ma wtedy problemu z pozasychanymi papierzyskami, których nie wiadomo jak usunąć. Zwykły papier nie rozpuszcza się tak dobrze i może prowadzić do zatkania się zbiornika, a przez to do zdecydowanie trudniejszego upróżniania kasety. Takie poprzyklejane kawałki papieru w załomach kasety są siedliskiem brudu i bakterii i przyczyną wyjątkowo nieprzyjemnych woni.

Papier jest wyjątkowo miękki, dwuwarstwowy, szybko rozpuszczalny, zapobiega zatykaniu się toalety.

4 rolki w pakiecie. Cena za 1 pakiet (czyli 4 rolki). Produkt firmy Thetford.

 

akcesoria Thetford


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.