mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wentylator do lodówki
Kod produktu: 7164010
Cena
215,00 zł

  • Wentylator do lodówki
  • wentylar do lodówki kempingowej
  • wentylator
  • wentylator
  • wentylator

Elektryczny wentylator do lodówki. Składa się z dwóch połączonych wentylatorów i panelu sterującego. Panel sterujący umożliwia automatyczną albo ręczną pracę wentylatorów. Tryb automatyczny reguluje prędkością obrotów. Przy temperaturze między 25oC a 50oC urządzenie pracuje na niskich obrotach, przy temp. powyżej 50oC -na wysokich obrotach. Przy trybie pracy ręcznym wentylatory zawsze pracują na najwyższych obrotach. Tryb pracy pokazują kolorowe diody LED na panelu sterowania. Użytkownik może regulować wartość temperatury, przy której urz adzenie w trybie automatycznym przełącza się z niskich obrotów na wysokie.   Wentylatory montuje się przy górnej kratce wentylacyjnej.

  Praca na 12V, 0,5A, 6W. Wymiary 26*10*2,4 cm.

 

wentylar do lodówki kempingowej

 

wentylator

 

wentylator

 

wentylator


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.