mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
KLIN Taśma ozdobna do listew alu szara
Kod produktu: 16103
Cena
5,00 zł

  • klin
  • klin
  • klin
  • KLIN Taśma ozdobna do listew alu szara
  • klin do listew campingowych
  • klin

Taśma ozdobna do listew aluminiowych, szara. Zasłania śruby mocujące listwy, uszczelnia i chroni przed korozją śrub i wnikaniem wody do wnętrza pojazdu. Szer. 12mm, tworzywo, kolor szary. Cena za 1 metr bieżący.

 

Zadania

-uszczelnienie rowka z wkrętami mocującymi listwę aluminiową

- ozdobne wykończenie - wpływa na ogólny wygląd (stąd tyle kolorów tych taśm).

Taśma jest elastyczna i łatwo "układa" się w rowku listwy.

 

W starszych pojazdach kempingowych te ozdobne taśmy ulegają skurczeniu, stwardnieniu, odbarwieniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Mogą stać się twarde i powyginane oraz skurczone- ich wymiar może się zmienić. Tracą też właściwości uszczelniające co może skutkować rdzewieniem śrub montażowych i przenikaniem wody deszczowej do wnętrza pojazdu.

 

klin do listew campingowych 

 

Poniżej PRZYKŁADY zastosowania w listwach aluminiowych. Klin oznaczony jest niebieską strzałką.

klin

 

 

klin

 

klin

klin

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.