mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Szafka przedsionkowa H 140
Kod produktu: 72/005
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • szafka
  • Szafka przedsionkowa H 140

Szafka przedsionkowa H 140,produkt firmy Bel-Sol. Wzmocniona konstrukcja. Stelaż zewnętrzny z solidnych rurek z eloksydowanego  aluminium o średnicy fi 25mm. Tkanina ze wzmocnionego poliestru w kolorze niebieskim. Kieszenie na ścianie bocznej ułatwiają utrzymanie porządku. Nóżki z regulacją wysokości umożliwiają poziomowanie szafki na nierównym terenie. Szafkę możemy szybko i łatwo rozłożyć, a konstrukcja jest stabilna  i wygodna w użytkowaniu. W zestawie z torbą do przechowywania.

Szafka na zdjęciu po prawej (najwyższa)  z czterema półkami i dwiema oddzielnymi komorami zamykanymi na zamek (ochrona przed muchami, osami...). Wymiary: szerokość  58 x wysokość 140 x głębokość 47 cm, Waga 6,9 kg.

 

Opcjonalnie do tej szafki można dokupić górny blat o numerze 72/006, widoczny  na zdjęciu na środkowej szafce.

 

 

Poniżej torba do przechowywania.

torba

 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.