mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
MonoControl CS reduktor z zabezpieczeniem
Kod produktu: 310/832
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • waz
  • MonoControl CS reduktor z zabezpieczeniem
  • reduktor
  • reduktor
  • MonoControl

Mono Control CS oferuje  bezpieczeństwo; bezpieczny reduktor ciśnienia gazu z czujnikiem uderzeniowym w razie wypadku. Wszystko w jednym urządzeniu.

-ogrzewanie podczas jazdy,

-zabezpieczenie podczas kolizji (odcina dopływ gazu),

-wersja montażowa do wyboru pionowa i pozioma dla lepszego dopasowania do pojazdu,

-wartość wyzwalająca dla czujnika uderzeniowego Crashsensor 3.5g +/- 0.5g

-prosty reset czujnika Crashsensor

-reduktor w wersji 30mbar

 

Czujnik Crashsensor reaguje w razie wypadku już przy niskiej prędkości uderzeniowej 15-20km/h i odcina dopływ gazu zanim mogą powstać uszkodzenia przewodów lub urządzeń gazowych (wybuch gazu).

Reduktory Mono Control CS sprowadzamy na zamówienie w bardzo krótkim terminie. Przy zamawianiu prosimy wskazać potrzebną wersję:

 

Opis Numer      
Montaż pionowy 30 mbar 310/830      
         
Montaż poziomy 30 mbar 310/832      

 

 

 

   

 

Na zdjęciu widoczny jest Mono Control CS w wersji poziomej.

reduktor

 

reduktor

 

 Poniżej zdjęcie MonoControl w wersji pionowej

MonoControl

 

 

Prosimy pamiętać, że do ogrzewania pojazdu podczas jazdy należy stosować wyłącznie bezpieczne przewody wysokociśnieniowe z zabezpieczeniem węża w przypadku uszkodzenia węża.

wąż

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.