mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Automatyczny wyłącznik ciśnieniowy 0,4 bar
Kod produktu: 300/292
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Automatyczny wyącznik ciśnieniowy 0,4 bar
  • włacznik

Automatyczny wyłącznik ciśnieniowy do pomp wodnych aby działały jak pompy automatyczne. Tworzywo, 15A max. do podłączenia na wąż 10mm. Ciśnienie 0,4 bara.

Włącznik jest wyłączony przy ciśnieniu niższym niż 0.4bar. Włącza się po przekroczeniu tego ciśnienia. Ma zastosowanie do ochrony pomp ciśnieniowych (np. zewnętrzych). W przypadku, kiedy braknie wody w zbiorniku to pomimo pracy pompy ciśnienie spada i po osiągnięciu ciśnienia 0,4 bara ten wyłącznik wyłącza pompkę.

 UWAGA! Normalnie wyłączony.

 

włacznik


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.