mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Politura z teflonem premium
Kod produktu: 45794
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Politura z teflonem premium

Politura z teflonem premium firmy Yachticon. Czyści, poleruje, zabezpiecza i nabłyszcza jednocześnie. Usuwa różnego rodzaju brud i przebarwienia. Daje ochronę przed starzeniem się i niszczeniem laminatu, żelkotu, metalu i malowanych powierzchni. Zabezpiecza dłużej niż tradycyjne środki polerujące i woski.  Łatwa w stosowaniu i superbłyszcząca, z ochroną przed UV oraz z zawartością oryginalnego teflonu. Pojemność 500 ml.

POLITURA Z TEFLONEM. Wysokiej jakości politura do wszystkich tworzyw sztucznych, lakierów, metali. Czyści, poleruje i zabezpiecza w jednym ciągu pracy. Pozostawia super błyszczące powierzchnie. Ekstremalna ochrona przed ponownym zabrudzeniem dzięki woskowi i teflonowi. Bardzo łatwy w stosowaniu.

Stosowanie: Butelkę przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Środek nałożyć na bawełnianą szmatkę lub wacik. Polerować okrągłymi, równomiernymi ruchami. Pozostawić na krótko do przeschnięcia, następnie wypolerować do połysku. Do zastosowania ręcznego i maszynowego.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.