mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.

Koszty dostawy

Niektóre oferowane przez nas produkty mają gabaryty uniemożliwiające wysłanie ich jakąkolwiek firmą spedycyjną. W takiej sytuacji jedynym sposobem ich zakupu jest odbiór osobisty. Każde zamówienie można odebrać osobiście w naszym sklepie pod adresem:
KENA PPHU
Sulmierzycka 8
51-127  Wrocław
Mapa dojazdu

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Maks. waga paczkiOpłata
Odbiór osobisty0,00 zł
Wysyłka kurierska DPD, płatność przelewem30.00 kg14,00 zł
Wysyłka kurierska DPD za pobraniem30.00 kg17,00 zł
Wysyłka pocztowa, płatność przelewem0.50 kg14,00 zł
Wysyłka pocztowa za pobraniem0.50 kg17,00 zł
Sposób dostawy Czas dostawy
Poczta Polska zazwyczaj 2-3 dni robocze
Przesyłka Kurierska do 30kg następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu

UWAGA!

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Zwroty

Sposób, w jaki dokonywane są zwroty, opisany jest w regulaminie sklepu Kena.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.