mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.

Koszty dostawy

Niektóre oferowane przez nas produkty mają gabaryty uniemożliwiające wysłanie ich jakąkolwiek firmą spedycyjną. W takiej sytuacji jedynym sposobem ich zakupu jest odbiór osobisty. Każde zamówienie można odebrać osobiście w naszym sklepie pod adresem:
KENA PPHU
Sulmierzycka 8
51-127  Wrocław
Mapa dojazdu

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Maks. waga paczkiOpłata
Odbiór osobisty0,00 zł
Wysyłka kurierska DPD, płatność przelewem30.00 kg20,00 zł
Wysyłka kurierska DPD za pobraniem30.00 kg23,00 zł
Sposób dostawy Czas dostawy
Poczta Polska zazwyczaj 2-3 dni robocze
Przesyłka Kurierska do 30kg następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu

UWAGA!

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Zwroty

Sposób, w jaki dokonywane są zwroty, opisany jest w regulaminie sklepu Kena.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.