mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Markiza Caravanstore 360
Kod produktu: 071/045
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Markiza Caravanstore 310
  • roleta
  • roleta
  • kolory
  • markiza
  • markiza
  • markiza

Markiza Caravanstore może być łatwo zakładana i zdejmowana (np. po sezonie, przed sprzedażą pojazdu itp.)

Typ markizy lekki, zwarty i łatwy w obsłudze. Ramiona i nogi podporowe są już przygotowane w rurze markizy.

Zalety: łatwa obsługa i błyskawiczne rozkładanie. Idealne do przyczep, busów, małych kamperów.

Roleta zamykana jest w lekkim, wodoodpornym futerale z winylu z mocnym zamkiem błyskawicznym. Żadnych wstrząsów podczas jazdy.

Montaż przez wciągnięcie w szynę do kedry zamontowaną fabrycznie lub dodatkowo zamontowaną.

Tkanina markizy z lekkigo, ekskluzywnego, odpornego na wodę, z intensywnym kolorem po obu stronach winylu.

Wysunięcie 225cm.

Długość 360cm.

Kolor Blue ocean- odcienie niebieskiego.

Waga tylko 9,5 kg.

 

Elegancka i w korzystnej cenie. Jedyna markiza z systemem nawijania tkaniny, zapobiegającym marszczeniu się jej. Pierwsza łatwa w obsłudze, bardzo lekka, wytrzymała markiza do przyczepy campingowej w futerale. Łatwa obsługa i montaż: rozwijana w parę sekund. FIAMMA Caravanstore jest jedyną markizą za tak niewielką cenę, optymalnie chroniącą przed słońcem. W futerale - ulepszona wersja ramion napinających.

Na nowo opracowana rolka zadziwia tym, z jaką łatwością można na nią nawijać tkaninę bądź ją rozwijać. Tkaninę można wymienić bez wysiłku za pomocą paru chwytów.

Dzięki opatentowanej, praktycznej rurce aluminiowej markiza do przyczepy campingowej zwijana i rozwijana jest z łatwością. Nawet, gdy nie używało się jej przez dłuższy czas, tkanina po rozwinięciu nie jest pomięta i w ciągu kilku sekund daje już upragniony cień. Nowością jest przy wersji 2007 to, że tkanina może być nawijana w obu kierunkach.

 

Ze względu na gabaryt- odbiór osobisty lub do uzgodnienia.

 

kolory

 

markiza

 

budowa

 

montaż

 

markiza

 

markiza


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.