mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
2 podstawy kliny najazdy LEVEL UP + torba
Kod produktu: 83492
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • 2 podstawy kliny. LEVEL UP + torba
  • KLINY POD KAMPERA
  • KLINY POD KAMPERA

Najazdy LEVEL UP to nowe - szersze i wzmocnione kliny najazdowe "Level Up". Bardzo wytrzymały system poziomujący o nowej konstrukcji, zapewniającej mocniejsze podparcie i stabilność. Waga: tylko 1,5 kg/sztuka. Łatwe najeżdżanie i poziomowanie pojazdu. Solidne, z polietylenu HD odpornego na działanie promieniowania UV,
Maks. nacisk na oś: 5 t.
2 sztuki

W ZESTAWIE Z TORBĄ TRANSPORTOWĄ.

NAJAZDY  W KOLORZE SZARYM.

 

LEVEL SYSTEM
System do poziomowania pojazdów. Wyrównuje pochyłości przeszkadzające w prawidłowym działaniu np. lodówki lub niedogodności związane z krzywym ustawieniem łóżka lub stołu. Lekki, nierdzewny, łatwy w czyszczeniu, odporny na działanie promieni UV, sprawdzony.  5 lat gwarancji.

 

KLINY POD KAMPERA

 

KLINY POD KAMPERA


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.