mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 50x50
Kod produktu: 63870
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Okno dachowe 50x50

OKNO DACHOWE O wielkości 500*500mm, do dachów o grubości 24-40mm, podnoszone-można je otwierać w każdym kierunku, kompletne -z ramą i pokrywą gotowe do zamontowania, pokrywa dwuwarstwowa odporna na uderzenia. Pokrywę można ściągnąć od wewnątrz - wyjście awaryjne. Znakomita jakość i wykonanie.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.