mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Organizer wielofunkcyjny 3-częściowy
Kod produktu: 14614
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Organizer wielofunkcyjny 3-częściowy
  • organizer kempingowy
  • organizer kempingowy
  • organizer kempingowy

Organizer do powieszenia na ścianie lub rurkach przedsionka składa się z trzech samodzielnych części, które można razem połączyć jedno pod drugim w pionie za pomocą rzepów albo wieszać oddzielnie. Ma wiele kieszeni w tym niektóre z grubszej folii- widać zawartość i schowane przedmioty a niektóre kieszenie są z niebieskiej tkaniny.

Montaż

-zawieszenie przez wykorzystanie metalowych oczek

-lub przez wciągnięcie na rurkę przedsionka.

 

Wielkości segmentów:

1: 39 x 47 cm,
 2: 39 x 47 cm,
 3: 39 x 69 cm

Produkt niemieckiej firmy Hindermann.

 

Poniżej widać obie wersje zawieszenia oraganizera- połączony oraz jako poszczególne segmenty.

 

organizer kempingowy

 

organizer kempingowy

 

 

 

Na zdjęciu poniżęj widać taśmę rzepową wszytą z tylnej strony organizera. Dzięki tej taśmie można poszczególne elementy połączyć jeden pod drugim.

organizer kempingowy 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.