mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kabel z mikro USB
Kod produktu: 75096
Cena
66,00 zł

  • Kabel z mikro USB
  • kabel z USB
  • babel z USB

Zalety i funkcje:
Ładowarka samochodowa ze złączem Micro USB do ładowania i eksploatacji urządzeń do nawigacji, PDA, kamer cyfrowych, telefonów komórkowych z funkcją ładowania micro USB i innych urządzeń elektronicznych. Bardzo skuteczny i zintegrowany konwerter flyback, zabezpieczenie przed zwarciem, odwrotną polaryzacją oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem. Pasuje do gniazda zapalniczki oraz gniazd standardowych dzięki obracanej o 180 stopni końcówce.   1A

 
Długość kabla 1,80 m

kabel z USB

 

babel z USB

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.