mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Antena SAT Maxview Winder
Kod produktu: 39893
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • mapa zasięgu omnisat 66E
  • Antena SAT Maxview Winder
  • sat
  • sat maszt

Antena satelitarna z masztem instalowanym w pojeździe. Bardzo prosta w montażu. Wymiary czaszy, 82cmx60cm pozwalają na bezproblemowy odbiór kanałów z wielu satelitów w całej Europie. Czasza wykonana jest z czterokrotnie prasowanego metalu doskonale odbijającego fale o wysokiej częstotliwości, a jej eliptyczny kształt zapewnia wysoką stabilność odbioru sygnału SAT. Uniwersalny, niskoszumny (0.5dB), konwerter zapewnia doskonały odbiór w najtrudniejszych warunkach. Wielką zaletą tej anteny jest łatwość jej ustawienia dzięki załączonej mapce dla satelit Hotbird i Astra1. Wystarczy ustawić nachylenie anteny według mapki i obracać anteną do momentu uzyskania najlepszych wskazań sygnału. Potem wystarczy skorygować nachylenie anteny. Po osiągnięciu pewnej wprawy wystarczą 2 minuty i mamy telewizję w pojeździe. W siedzibie firmy udało nam się uzyskać lepszy sygnał z tej anteny niż ze standardowej anteny stacjonarnej 90cm. Antena została przetestowana z dekoderami Mediasat(Cyfra+), Telewizja Na Kartę oraz n. Zalecamy korzystanie z dekoderów ze wskaźnikiem ogólnej mocy sygnału oraz ze wskaźnikiem mocy sygnału z danego satelity, co czyni ustawienie anteny wręcz banalnym.

Po złożeniu antena wystaje tylko 18.5cm nad powierzchnię dachu. Zestaw waży 8.6kg.

W Polsce minimalna zalecana średnica anteny SAT to 60cm. Nie dajcie się
nabrać sprzedawcom, że antena o średnicy 40-50cm zapewnia stabilny
odbiór telewizji satelitarnej. To bzdura. Antena Maxview Winder ma
średnicę przeliczeniową ok 66cm, dodatkowo jest wyjątkowo starannie
wykonana, co zapewnia pewny i stabilny odbiór programów TV nawet w
północnej Polsce.

Mapa zasięgu:

mapa zasięgu omnisat 66E

 

 

sat

 

 

sat maszt

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.