mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Adapter przejściówka gniazda CEE17 na wtyczkę 2 bolce
Kod produktu: 82025
Cena
59,00 zł

  • adapter kempingowy CEE
  • adapter kempingowy CEE

Adapter, przejściówka gniazda CEE17 na wtyczkę 2 bolce z dodatkowym gniazdem Schuko.

Gniazdo kątowe podwójne- z jednej strony wersja CEE (3 otwory), z drugiej wersja Schuko jak gniazdo domowe  (2 otwory). Po drugiej stronie przewodu  wtyczka 2 bolce.

Służy do zasilania przyczepy lub kampera w prąd 230V.  Dodatkowo do gniazda typu Schuko można podłączyć urządzenie elektryczne np. telewizor, suszarkę, lampę itp. żeby korzystać przed pojazdem.

Długość 1,5 metra, H07 RN-F 3 x 1,5, produkt Carbest.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.