mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wykładzina Aerotex 250x400
Kod produktu: 610/808
Cena
414,00 zł

  • wykłądzina kempingowa
  • mata
  • mata
  • mata

Wykładzina AERO-TEX o wymiarach 250cm x 400cm  do przedsionka lub namiotu. Wykładzina jest odporna na wodę, promienie słoneczne, pleśń. Jest łatwa w czyszczeniu i nie chłonie wody. Wykładzina jest pokryta latexem, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Ma strukturę siatki- ziarenka piasku spadają przez oczka siatki. Kolor zielony.

 

 

Uniwersalna, odporna na działanie warunków atmosferycznych wykładzina z PCW, rekreacyjna, turystyczno- kempingowa czy ogrodowa. Nadaje się do indywidualnego docięcia.

 

Zastosowanie: przedsionki kempingowe, namioty, balkony, tarasy, a nawet przy basenach ze względu na swoją wodoodporność.

Odporna na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, może być docinana na dowolny kształt.

 

Zapakowana w torbę transportową.

 

Wyprodukowana w Niemczech przez firmę Friedola.

Wysoka jakość Made in Germany.

wykładzina kempingowa

 


 

powiekszenie

torba

 

mata

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.