mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie drzwi Door Lock
Kod produktu: 214/180
Cena
259,00 zł

  • Zabezpieczenie drzwi Door Lock
  • zabezpieczenie campingu
  • zamknięcie
  • zabezpieczenieZAB
  • zabezpieczenie

Zabezpieczenie drzwi Door Lock firmy Thule. To wysokiej jakości, wzmocnione, przetestowane zabezpieczenie poprawia poziom ochrony waszej przyczepy lub kampera oraz odstrasza złodziei i włamywaczy. To dodatkowe zamknięcie drzwi montuje się na zewnętrznej ścianie pojazdu na stałe przez przykręcenie czterema srubami M6 płytki z uszczelką. Przeznaczone do drzwi i klap serwisowych otwieranych na lewą i prawą stronę. Szybkie i wygodne w użyciu- wystarczy przesunąć zamek na lewo lub w prawo aby zabezpieczyć drzwi wejściowe lub garażowe, klapy serwisowe. Wykonane z odpornego, malowanego proszkowo aluminium, masywny, wzmocniony mechanizm przesuwny. Kolor biały.

Innym rodzajem tego zabezpieczenia jest Door Frame Lock artkuł nr 214/182, który montujemy do ościeżnicy drzwi. Przydatny tam, gdzie z przyczyn technicznych nie można zamontować Door Lock.

 

Waga 0,85 kg.

Kolor biały.

 

zabezpieczenie campingu 

 

 

Mechanizm otwarty- drzwi można otworzyć.

zamknięcie

 

 

Mechanizm zamknięty-drzwi NIE mozna otwożyć.

zamknięcie

zabezpieczenieZAB

 

zabezpieczenie

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.