mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie drzwi Door Frame Lock
Kod produktu: 214/182
Cena
338,00 zł

  • Zabezpieczenie drzwi Door Frame Lock
  • zabezpieczenie campingu
  • zabezpieczenieZAB
  • zabezpieczenie

Door Frame Lock firmy Thule. To zamknięcie drzwi montuje się tam, gdzie ze względu na zabudowę wewnętrzną pojazdu (szafki, lodówka,itp) nie ma możliwości zainstalować Door Lock. Uchwyt montażowy przykręca się z bocznej strony ramy drzwiowej, wymagana szpara drzwiowa =5mm. waga 0,84 kg.

 

Zabezpieczenie drzwi Door Lock firmy Thule. To wysokiej jakości, wzmocnione, przetestowane zabezpieczenie poprawia poziom ochrony waszej przyczepy lub kampera oraz odstrasza złodziei i włamywaczy. To dodatkowe zamknięcie drzwi montuje się na ramie drzwi wejściowych lub drzwi serwisowych pojazdu na stałe przez przykręcenie czterema srubami M6 płytki z uszczelką. Przeznaczone do drzwi i klap serwisowych otwieranych na lewą i prawą stronę. Szybkie i wygodne w użyciu- wystarczy przesunąć zamek na lewo lub w prawo aby zabezpieczyć drzwi wejściowe lub garażowe, klapy serwisowe. Wykonane z odpornego, malowanego proszkowo aluminium, masywny, wzmocniony mechanizm przesuwny. Kolor biały. Door Frame Lock

 

zabezpieczenie campingu

 

zabezpieczenieZAB

 

zabezpieczenie

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.